Elamusstuudio OÜ
  • Elamusstuudio Facebook
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Elamusstuudio vimeo

Tatari 58, korpus A, Tallinn

Tel +372 5330 7444

info@elamusstuudio.ee

© 2019 Elamusstuudio

Search
  • Elamusstuudio

Võitsime Hõbemuna Üritusturunduse/Avaliku ürituse kategoorias!

Elamusstuudio ja Vool Events võitsid tänavusel Kuldmuna’19 konkursil 2018.aastal korraldatud Kuldmuna20 Gala eest Hõbemuna! Mis olid meie võidutöö eesmärgid, kuidas toimus eeltöö ja läbiviimine ja missugused olid tulemused?


Briif / Ootused / Eesmärgid:

Kuldmuna Gala on Eesti turunduskommunikatsioonimaastiku esindusüritus, mille olemus oli kaugenenud sihtgrupi väärtustest ja soovidest. Gala oli muutunud pikaks ja lohisevaks, liiga konservatiivseks - kaotanud oma munad. Kuna ees oli juubeligala, tuli leida formaat, mis taas kõnetaks sihtrühma. Seda samuti jätkupeo osas - siiani ei olnud pea kunagi ükski afterparty õigeid tuure üles saanud. Kuldmuna Gala koos jätkupeoga peab eelkõige sätendama loovusest, mitte galalikust glamuurist.Elluviimise kirjeldus

Ideid koondades, kogusime sihtrühmalt tagasisidet, et luua baas, millele Kuldmuna 20 Gala formaat ehitada. Saime kinnitust, et galal osalemine on muutunud igavaks, selle külastamine on justkui töökohustus. Aeg oli muutuda julgemaks! Otsustasime, et ottleplandlik konservatiivsus peab asenduma tommycashiliku provokatiivsusega.


Kuldmuna 20 Gala läbivaks kujundiks sai kast - aeg on leida endale uus kast, mille sees või

millest väljas julgemini mõelda. Nii sai lavakujunduse ainsaks detailiks avatud kast, mida kasutasime projektsioonipinnana. Esinejateks kaasasime julged ja värsked artistid - Eesti esidrag Chloé Lagucci, intensiivne ja võimas Hendrik Kaljujärve & Kallervo Karu act ning nooruslik alternatiivne kick Rainer Ildi esituses.


Kuldmuna 20 "kast"

Aftekale kaasasime Sander Mölderi ja Laura Pritsi kreatiivsuse - sündis bänd/eriprojekt “Lööme kõik kasti!”, mis sisaldas nii 90ndate hõngu kui kaasaegset lähenemist.

Erilahenduste ja dekona kasutasime uudseid fotolahendusi ning kunstilisi video-installatsioone. Uuenduseks ja tõmbenumbriks oli kindlasti Munala. Ala, mille lõime koostöös Omnivaga – kõik soovijad said oma munad jätta Munalasse, et need siis Omniva poolt hiljem agentuuri toimetataks.Tulemused:

Tõime Kuldmunale munad tagasi! Kuldmuna Gala formaat sai sihtrühmale sobilik - saime sellekohast positiivset tagasisidet väga palju. Gala oli v.ljamüüdud! Henrik Kalmetiga ühiselt loodud tekstid sobisid õhtusse ideaalselt. Esinejad olid julged, huvitavad ja värsked.

Afterparty kulges meeleolukalt varajaste tundideni. Eriprojekt “Lööme kõik kasti!” oli

100% õnnestumine. Tunnustus on ka see, et Kuldmuna konkursile esitati enneolematult palju töid. Ja vast ka see, et kui 2018 lõpp kuulutati välja Kuldmuna 2019 gala korraldaja

leidmiseks hange, siis lisaks meile teisi pakkumisi ei esitatud :) #Hõbemuna #Kuldmuna #Avaliküritus

10 views