top of page
  • Writer's pictureElamusstuudio

Elamustehase vabrikandid #2

Updated: Jul 24, 2022

Oleme oma Põhjala tehases asuva Elamustehase hubase kontori vabrikantide tutvustamisega jõudnud teise postituseni. Seekord kirjutame lähemalt Simple Sessionist, Laura Vanast, Flextelgist ja VOOL Events agentuurist.


Elamustehas

Simple Sessioni poisid on Elamustehase värskeimad vabrikandid – nad liitusid meiega 2022. aasta aprillis. 2000. aastal asutatud Simple Session on tänaseks kujunenud üheks pikaajalisema traditsiooniga ekstreemspordivõistluseks maailmas ja rahvusvaheliselt tuntumaks Eesti spordisündmuseks. Aegade jooksul on siin võisteldud erinevatel tänavaspordi aladel, kuid peamisteks tõmbenumbriteks on jäänud siiski rula ning BMX-i street ja pargisõit.

Simple Sessioni korraldaja Risto Kalmre lisab: Nüüd, kui põhisündmus toimub Põhjala tehases, tundus ainuõige ka meie ürituse staap taas siia luua. Saab ju kohe kohvimasina juures Mihkli või Hediga värskemaid Simple Sessioni asju või kvartaliuudiseid arutada. Elamustehas on samas lahe koosloomise koht, kus on peale Elamusstuudio veel teisigi toredaid uusi tegijaid, kellega loodame ka edaspidi koostööpunkte leida. Keskkond on mõnusa vaba olekuga ning hea kogukonna vibe'iga.


Simple Sessioni korraldustiim 2021. aastal.

Laura Vana töötab mitmel rindel. Esiteks toimetab ta konsultandina, et aidata Eesti restoranidel paremini oma kööke juhtida, tegevusi organiseerida ning digitaliseerida. Muideks, tal on ka enda Vanapere retseptikogu ja samuti on ta käinud rääkimas ka TED konverentsil just toidu teemal. Lisaks töötab Laura ettevõttes MAPAL OS, kus ta teeb turu-uuringuid ja paneb paika strateegia, kuidas oma toodetega uutele turgudele siseneda. Tegu on hospitality tech ettevõttega, mille peakontor asub Madridis, Laura ise teeb kaugtööd. Kokkuvõtvalt on ta läbi ja lõhki külalislahkusmaailmas!

Elamustehasesse kolis Laura veebruari alguses, sest tal on kodus väike beebi ja oli vaja lasta lapsehoidjal rahus toimetada ning ka vastupidiselt – et ka tema saaks rahus tööd teha.

Laura lisab: Mihklit ja paari teist Elamustehase vabrikanti ma teadsin varasemast, seega juba kujutasin ette, et siin saab tore seltskond olema.


Laura Vana


Flextelk pakub peotelkide renditeenust, müüki ja paigaldust. Nende tootevalikus on erinevates mõõtmetes beduiini telgid, tähttelgid ja dekoratsioonid hubase ning mõnusa ürituse loomiseks välitingimustes.


Flextelk on Elamustehases olnud algusest saati. Elamustehase väärtuseks on siinsed inimesed, kellega on fun erinevaid projekte koos teha. Kogu Põhjala vibe on äge, sõnab Flextelgi eestvedaja Martin Anja.


Flextelk

VOOL Events on Elamustehases olnud samuti algusest peale. Enne Põhjalasse kolimist olime koos VOOL agentuuriga samas hoones kontoripinda jagamas. Väga kihvt, et meie omavaheline koostöö jätkub – seda nii erinevate projektide kui ka kontori näol.


VOOL Events üritusturundusagentuuri slogan on "Et väike särts saaks igasse päeva!" ning kogenud loovkamp aitab selle mõtte ka teoks teha.


VOOL Events agentuuri korraldatud Coca-Cola Euroopa peamaja üritus.

Ja saimegi kõik Elamustehase vabrikandid tutvustatud. Kui sa soovid ka olla üks osa meie vingest elamusi täis tehasest, siis meie juures endiselt ruumi jagub! Tekkis huvi? Võta ühendust Heleniga ja ta räägib sulle kõigest juba lähemalt: helen@elamusstuudio.ee.


Elamusteni!Jälgi meid ka sotsiaalmeedias: Instagram, Facebook, LinkedIn.
0 comments

Σχόλια


bottom of page