top of page
  • Writer's pictureElamusstuudio

Elamusstuudio – agentuur, kus võimatu saab võimalikuks

Updated: Aug 11, 2022


Millised on sinu soovid edaspidiseks? Kogeda midagi enneolematut? Korraldada asutusesiseselt või headele koostööpartneritele ürituse, mis paneb külalised ahhetama? Katsetada tehnilisi ja loomingulisi võimalusi, mis tunduvad esmapilgul teostamatud? Kui see vastus on jah, siis vajad ilmselgelt koostööpartnerit, kes toetab, mõistab ja julgeb suurelt unistada. Sel teemal ka täna kirjutame.


Elamusstuudio on pikalt olnud osa Simple Sessioni korraldustiimist. Elamusstuudio ja Simple Sessioni koostöö sai alguse juba 2004. aastal. Foto: Laura Oks.


Elamusstuudios saab võimatu tõelisuseks. Ja need ei ole lihtsalt sõnad. Anname endast kõik, et meie kliendid oleksid rahulolevad ning naudiksid kogu rada, mida käime, koos meiega. Siia sobivad ka hästi Elamusstuudio pikaajalise kliendi Tartu Kaubamaja turundusjuhi Piret Kulli sõnad: Elamusstuudio on olnud Tartu Kaubamaja keskuse pikaajaline koostööpartner eelkõige tänu professionaalsele suhtumisele ja suurepärastele erilahendustele. Ürituste korraldamine eeldab koostööpartneri täielikku usaldamist, kuna korraldamise ja läbiviimisega on seotud palju erinevaid osapooli ning juhtuda võib sõna otseses mõttes kõike.


Ta lisab: Mihkel ja teised on aga alati tõestanud, et suudavad igas olukorras säilitada rahuliku meele ning vajadusel luua kiired uued lahendused. Tartu Kaubamaja ja Elamusstuudio sõnavarasse ei kuulu fraasid – „ei saa“ ja „ei ole võimalik. Ja just see on põhjus, miks armastame oma tööd.


Tartu Kaubamaja: Moekuulutaja inspiratsioonisaade.


Aga mida me siis täpsemalt teeme? Kõike!


Avalikud üritused, kliendiüritused, avamisüritused, toote lansseerimised, konverentsid – you name it! Igal juhul anname meie endast 100%, et sündmus saaks olema meeldejääv ja elamusterohke ning täidaks selle kõige juures ka enda eesmärki! Siia hulka kuuluvad muidugi Kalamaja muuseumi avamine, eelmisel aastal korraldatud Kuldmuna või kasvõi 17. septembril teist korda toimuv Black Food Festival, kuhu on võimalik hetkel soetada muide soodushinnaga pilet. Seega – meiega piire pole!


Viimsi 100, kus terve õhtu vältel jõudis lavale terve paraad kohalikke superstaare.


Meie teenuste hulka kuuluvad ka tooteesitlused ja promotsioonid. Aitame planeerida ning läbi viia tooteesitlusi, degustatsioone ja samplinguid. Ennekõike aitame ja viime ellu efektiivseid esitluslahendusi toote tutvustamiseks toidupoes, kaubakeskuses või messil. Olgu tegemist toiduaine või tehnikavidinaga – Elamusstuudio on kokku puutunud kõigega. Just pikaaegne kogemus erinevates valdkondades võimaldab meil koostöös kliendiga välja mõelda selline lahendus, mis aitab kaasa müüginumbrite kasvule.


Geisha promotsioon Tallinna vanalinnas.


Oleme eriti põnevil tuleviku osas, sest toimumas on palju – seda nii promotsioonide, tooteesitluste kui ka ürituste vallas. Kirjutame juba kõigest peagi rohkem. Seniks aga elamusteni!Jälgi meid ka sotsiaalmeedias: Instagram, Facebook, LinkedIn.

0 comments

Comments


bottom of page