top of page
  • Writer's pictureElamusstuudio

Elamusstuudio korraldab Kuldmuna juubelipidu

Updated: May 9, 2023

Elamusstuudio korraldab koostöös Turundajate Liidu (TULI), Broadline’i ja Milestone Events’iga aasta oodatuimat sündmust Kuldmuna. Loovusfestival toimub juba 12. mail. Elamusstuudio projektijuht Katriin Hunt räägib aga kõigest lähemalt.


"Hundred andis meile nii ägeda ja lihtsa kontseptsiooni. Sellele on lausa lust ehitada.

Kihiline temaatika on meil kõikjal – alustades programmist ja lõpetades dekoratsioonide ning toiduga," sõnab ta.


Katriin Hunt. Foto: Harry Tiits

Katriin lisab: "Praegu olen saanud tagasisidet, et see on kõige läbimõeldum Kuldmuna, mis kunagi toimunud on. Aga see on ka läbimõeldud, sest baas on tugev. Lahterdasime arhiivi põhjal Kuldmuna erinevateks ajajärkudeks ja ehitasime kogu programmi sellele, et meil ongi vinge rännak alates seks müüb aastatest kuni praeguse kriisikommunikatsioonini. Materjali on meeletult ja mul on väga kõva tiim, kes sellega sahmerdab."


Sel aastal Katriin tõesti tunneb, et sünnipäevaga tulevad kõik kaasa ja tema sõnul on seda kommuunitunnet nii tugevalt tunda. "Pole siiani veel ühtegi eitavat vastust saanud ja ma olen inimestelt ikka päris veidraid asju küsinud. Stay tuned, ma ei spoili midagi! Kuldmuna on üks keerukamaid üritusi, sest me teeme seda üritust endale ja publik on väga teadlik, kuid sellest tulenevalt ka kriitiline. See on igal aastal äärmiselt suur, kuid erutav amps, mida haugata. Sa pead pakkuma midagi uut inimestele, kes on näinud kõike," ütleb Katriin.


"Estonia kontserdisaal on küll pidulik asukoht, mis mind alguses ka veidi hirmutas, aga samas see on mega äge väljakutse, kuidas luua meie loovusest punnitav Kuldmuna nii traditsiooniliste seinte vahele, kus me auhindamise ajal isegi saalis juua ei või.


Aga Estonia ei takista. Kõik arvavad, et tuleb frakiga tulla. Ei tule! Tule oma vahvas kostüümis. Tule sellisena nagu oled! See, et me oleme Estonias, ei tähenda, et peame maani kleite kandma. Estonia võimaldab meil teha teistmoodi pidu. Sellist pidu nagu meie teeme pole seal varem olnud. Eks oleme küll mingites raamides, aga me kindlasti ei mahu neisse ära ja podiseme sealt välja," lisab Katriin lõpetuseks.


Loe intervjuud Katriiniga ka TULI lehelt: turundajateliit.ee/kuldmuna-2023-pidu.


Jälgi meid ka sotsiaalmeedias: Instagram, Facebook, LinkedIn.

0 comments

Comments


bottom of page